Дата вступу

Дата випуску

Кількість дорослих

Кількість дітей

Ласкаво просимо до Turunc Aqua Harika tatil fırsatı

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesinde. Burada güneşin parlayan yüzü ve efil efil esen meltem rüzgarları tatilinize hep eşlik ediyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzlarımız ve eğlencenin suyla buluştuğu Aqua Parkımız keyifli saatler geçirmeniz için tasarlandı. Gün boyu süren aktiviteler unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız. Turunç Aqua Hotel Marmaris’e 20 km, Dalaman Havalimanına 120 km uzaklıktadır.

НАШІ КОМНАТИ показати їх усі
Турунч Аква

пізнай нас краще

наше розташування Наш готель розташований у легендарному містечку Турунч, на півострові Мармарис Бозбурун, де зустрічаються Егейське та Середземне море, з його унікальною бухтою, оточеною високими пагорбами, вкритими сосновим лісом.

Наш заклад 3 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil sizleri bekliyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Атмосфера Наші дитячі та дорослі басейни та наш аквапарк, де веселощі та вода, створені для приємного проведення часу. Заняття протягом усього дня дозволять вам зібрати незабутні спогади.

Обслуговування Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız.

Веб дизайн

На цьому веб-сайті використовуються файли cookie для покращення користувацького досвіду та забезпечення ефективної роботи веб-сайту. Політика конфіденційності