Eincheckdatum

Abreisedatum

Anzahl Erwachsene

Anzahl der Kinder

Willkommen bei Turunc Aqua Harika tatil fırsatı

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesinde. Burada güneşin parlayan yüzü ve efil efil esen meltem rüzgarları tatilinize hep eşlik ediyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzlarımız ve eğlencenin suyla buluştuğu Aqua Parkımız keyifli saatler geçirmeniz için tasarlandı. Gün boyu süren aktiviteler unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız. Turunç Aqua Hotel Marmaris’e 20 km, Dalaman Havalimanına 120 km uzaklıktadır.

UNSERE ZIMMER alle zeigen
Turunc Aqua

lernen sie uns besser kennen

unsere Position Unser Hotel befindet sich in der legendären Stadt Turunc auf der Halbinsel Marmaris Bozburun, wo sich die Ägäis und das Mittelmeer treffen, mit seiner einzigartigen Bucht, die von hohen Hügeln umgeben ist, die mit Pinienwäldern bedeckt sind.

Unsere Anlage 3 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil sizleri bekliyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Atmosphäre Unsere Kinder- und Erwachsenenpools und unser Aquapark, wo Spaß auf Wasser trifft, sind für angenehme Stunden bestimmt. Ganztägige Aktivitäten ermöglichen es Ihnen, unvergessliche Erinnerungen zu sammeln.

Service Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız.

Web-Design

Auf dieser Website werden Cookies verwendet, um die Benutzererfahrung zu verbessern und den effizienten Betrieb der Website sicherzustellen. Datenschutz-Bestimmungen