Дата вступления

Дата выхода

Количество взрослых

Количество детей

Добро пожаловать в Турунч Аква Harika tatil fırsatı

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesinde. Burada güneşin parlayan yüzü ve efil efil esen meltem rüzgarları tatilinize hep eşlik ediyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzlarımız ve eğlencenin suyla buluştuğu Aqua Parkımız keyifli saatler geçirmeniz için tasarlandı. Gün boyu süren aktiviteler unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız. Turunç Aqua Hotel Marmaris’e 20 km, Dalaman Havalimanına 120 km uzaklıktadır.

НАШИ НОМЕРА показать их всех
Турунч Аква

узнать нас лучше

наше местоположение Наш отель находится в легендарном городе Турунч, на полуострове Бозбурун в Мармарисе, где встречаются Эгейское и Средиземное моря, с его уникальной бухтой, окруженной высокими холмами, покрытыми сосновыми лесами.

Наш объект 3 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil sizleri bekliyor. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Атмосфера Наши детский и взрослый бассейны, а также наш аквапарк, где веселье встречается с водой, предназначены для приятного времяпрепровождения. Мероприятия в течение всего дня позволят вам накопить незабываемые воспоминания.

обслуживание Uzman personelimiz, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız.

веб-дизайн

Файлы cookie используются на этом веб-сайте для улучшения взаимодействия с пользователем и обеспечения эффективной работы веб-сайта. Политика конфиденциальности